|

درباره ما

پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی با شماره مجوز 75868 از وزارت فرهنگ و ارشاد فعالیت می‌کند؛ دکتر میلاد باستانی صاحب امتیاز و دکتر حسین گندم‌کاری مدیر مسئول این رسانه هستند.

دفتر مرکزی رسانه در ایران، تهران، تهران
اکباتان-بلوار نفیسی-نبش کوجه باریکانی-جنب بانک کشاورزی-پلاک20-طبقه2-واحد6 قرار دارد و از طریق شماره (021) 44697068 می‌توانید با ما در ارتباط باشید. 

چگونگی ایجاد پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی:

تا سال 1390، عدم یک رسانه اختصاصی که تمامی زوایای حمل و نقل و صنعت هوانوردی را پوشش دهد، معضلی انکارناپذیر در صنعت هوانوردی کشور بود.

تقریباً جایی برای ارتباط میان مسافران، کارکنان، مدیران و شرکت های هواپیمایی و متولی صنعت هوانوردی وجود نداشت و یکپارچگی و جامعیت اطلاع رسانی در حوزه هوانوردی دیده نمی شد.

اواخر سال 1390 بود که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی آن زمان، با ایجاد صفحه ای با نام "مطالب علمی و حوادث هواپیمایی" تحول بزرگی در بخش اطلاع رسانی و افزایش سطح دانش هوانوردی بوجود آمد.

خیلی زود آن صفحه با استقبال گسترده جامعه هوانوردی و حتی عموم روبرو شد و در عرض دو سال بیش از 60هزار نفر مخاطب جذب کرد.

در سال 1393 و اوایل 94، تحول بزرگی در شبکه های اجتماعی و کاربران آنها ایجاد شد و پیام رسان های موبایل، جای صفحات اجتماعی بزرگی همچون فیسبوک را گرفته و بدین ترتیب اطلاع رسانی را به شبکه های جدید انتقال داده شد.

در مهرماه 1394، با اخذ مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام "اخبار شبکه هوانوردی" ملقب به "کَن نیوز" رویکرد و افق جدیدی از اطلاع رسانی اختصاصی صنعت هوانوردی و هوافضا را پیش روی ما قرار داد.

کن نیوز در سال 1396 جایزه بزرگ دادمان را به عنوان برترین پایگاه خبری حوزه راه و شهرسازی از آن خود کرد.

اکنون مفتخریم که بعنوان بزرگترین و پرمخاطب ترین رسانه خبری در حوزه حمل و نقل هوایی و صنعت هوانوردی و هوافضا، یکی از مراجع و منابع اخبار هوانوردی در کشور و خاورمیانه باشیم.

رسالت ما:

از ابتدای تأسیس کن نیوز، یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت و جذب مخاطب در صنعت هوانوردی؛ رعایت اصل بیطرفی و پرداختن به تمام زوایای صنعت با رویکرد انتقادات سازنده بوده است.

همواره صدای کارکنان و مسافران این صنعت بوده و ترویج فرهنگ صحیح هوانوردی، یکی از اهداف مهم کن نیوز بوده است.

ماهنامه شبکه صنعت هوانوردی:

بمنظور فراگیر کردن بیشتر مطالب هوانوردی در کشور و در میان مسافران هواپیما، درخواست ماهنامه بصورت چاپی از وزارت محترم ارشاد شده است و انشالله بزودی با اخذ مجوزهای لازم منتشر خواهد شد.

چند رسانه ای:

تیم کن نیوز از افراد نخبه صنعت هوانوردی در جهت تهیه ویدئو و گزارشات علمی و فرهنگی هوانوردی بهره می گیرد و اکنون یکی از منابع مهم اطلاع رسانی تصویری در حمل و نقل هوایی محسوب می گردد.