|

شرکت هلیکوپتری آریا کیش پس از اخذ مجوزهای پروازی، تخصصی و فنی و مهندسی از سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت خود را در سال 1389 با چهار فروند هلیکوپتر شامل سه فروند هلیکوپتر بل 212 و یک هلیکوپتر بل 412 با در اختیار گرفتن کادر پروازی و متخصصین فنی مجرب آغاز کرد.

این شرکت در انجام عملیات‌های پروازی به منظور تجسس، نجات و امداد هوایی و کمک رسانی به هنگام وقوع سوانح طبیعی و حوادث بر روی دریا و خشکی در طول شبانه روز و همچنین پشتیبانی پروازی از عملیات اکتشاف، حفاری و بهره برداری از منابع نفت و گاز و پشتیبانی هوایی از عملیات نقشه برداری به شرکت‌های نفت و گاز پارس، شرکت پترو گوهر فراساحل کیش و چندین شرکت دیگر خدمات ارائه کرده است.

این شرکت با اخذ گواهینامه‌های مرتبط به امور نگهداری و تعمیرات پارت 145 آماده ارائه کلیه خدمات فنی مربوط به بازرسی‌های دوره‌ای هلیکوپترهای بل212 و 214 در بالاترین ردههای استاندارد است.

مرکز تعمیراتی و عملیاتی این شرکت در جزیره کیش با دارابودن کلیه امکانات، لوازم و شارپ‌های مجهز تعمیراتی شامل، اویونیک، شیت متال، موتور تجهیزات زمینی پروازی، انبار قطعات فنی و بخش ابزارآلات تخصصی و انواع تسترها، آماده انجام و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری است.

سوابق کاری