|

 

شرکت پرشین گلف اویشن سرویسز کیش (سهامی خاص) با بهره گیری از پرسنل متخصص صنعت هلیکوپتری در زمینه ارائه خدمات پروازی، تعمیر و نگهداری هلیکوپتر و قطعات مربوطه، به عنوان یکی از شرکت‌های عضو گروه فاتح که سابقه درخشانی در صنایع نفت، گاز و پترو شیمی دارد، فعالیت خود را در سال 1383 با هدف جایگزینی خلا ناشی از خدمات شرکت‌های هلیکوپتری خارجی در منطقه خلیج فارس و به منظور ارائه خدمات حمل و نقل بار و مسافر به شرکت‌های نفتی در جزیره کیش آغاز نموده است.

ناوگان شرکت پاسکو شامل 10 فروند Bell412EP یک فروندBell212 و دو فروند Bo105 می‌باشد که در مناطق خارگ، بهرگان، لاوان، پارس جنوبی کیش و سیری در حال ارائه خدمات پروازی به صنعت نفت و گاز کشور می‌باشد .

این شـرکت با استفـاده از هلیکوپتــرهای مدل BELL-212 و BELL-412 EP مجهز به تجهیزات کامل جهت انجام پرواز بر روی آب در روز و شب و هلیکوپتر BO -105 دو موتوره با قابلیت پرواز روز بر روی آب، ارائه دهنده مطمئن خدمات پروازی در منطقه خلیج فارس می‌باشد.

این شرکت طی سال‌های فعالیت خویش با انجام حدود 20 هزار ساعت پرواز بدون سانحه، همواره در جهت ارتقا ایمنی پروازی و زمینی فعالیت می‌نماید.

فعالیت های فنی و عملیاتی شرکت پاسکو تابع مقررات سازمان هواپیمایی کشوری بوده و دارای گواهینامه  تاییدیه بهره برداری هوایی (AOC (Air Operator Certificate، گواهینامه مرکز تعمیرات (PART 145)، گواهینامه مدیریت تداوم صلاحیت پروازی(CAMO) و گواهینامه PART 147 از این سازمان می‌باشد.

چهار فروند از هلیکوپترهای پاسکو مجهز به سیستم (HUMS) که شامل BHVM  و Smart cycle بصورت onboard بوده که بروز عیب در هلیکوپتر را قابل تشخیص می‌نماید.

سوابق کاری

اخبار مرتبط