|

شرکت هواپیمایی سپهران (سهامی خاص) در سال 1390 به ثبت و پس از طی مراحل اداری.حقوقی و توسعه ناوگان هوایی خود در سال 1395 با اخذ استانداردهای لازم موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت پروازی با موضوع فعالیت در حمل و نقل و بازرگانی هوایی شامل مسافر، بار و محصولات پستی گردید.

ناوگان شرکت هواپیمایی سپهران از بویینگ 737 تشکیل شده است. 

سوابق کاری

اخبار مرتبط

سپهران یک فروند هواپیمای جدید را وارد ناوگان خود کرد

به گزارش روابط عمومی هواپیمایی سپهران این شرکت هواپیمایی هفتمین بویینگ ۷۳۷ را به ناوگان هوایی خود اضافه کرده است. این هواپیما با رجیستر EP-NSR برای سپهران پروازهای خود را آغاز خواهد کرد. توسعه ناوگان در شرایط سخت صنعت هوانوردی اگرچه که بسیار مشکل به نظر می‌رسد اما شرایط مناسبی را برای اشتغال‌زایی متخصصان صنعت هوانوردی کشور فراهم می‌کند.

قسمت هفتم تراتل با طلا نهاوندی

در هفتمین قسمت از برنامه تراتل با سرکار خانم طلا نهاوندی سرمهماندار شرکت هواپیمایی سپهران درباره شرایط رشته مهمانداری، تجارب ایشان در این زمینه و حضور بانوان در این بخش گفتگو کردیم.

هوا در پرواز های هواپیمایی سپهران پاکیزه تر از هر محیط بسته دیگر...

استفاده از فیلتر HEPA که مورد تایید شرکت‌های سازنده هواپیما از قبیل بویینگ و ایرباس و نهادهای حاکمیتی هوانوردی تجاری مثل سازمان هوانوردی فدرال (FAA) و آژانس ایمنی هوانوردی اروپا (EASA) است احتمال انتقال هر نوع ویروسی از قبیل ویروس کووید۱۹ (کرونا) را در پروازها به کمترین مقدار می‌رساند. چراکه فیلتر HEPA می‌تواند تا ۹۹/۹۹۹‎٪ تمامی ویروس‌ها و باکتری‌ها از جمله ویروس کرونا را فیلتر کند. شرکت ایرانی هواپیمایی سپهران کلیه هواپیماهای خود را مجهز به فیلترهای تصفیه هوا HEPA کرده است.

تایم لپسی از تعویض صندلی ها و نوسازی کابین بویینگ737 شرکت هواپیمایی سپهران

انجام عملیات یخ‌زدایی De-ice بویینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی سپهران

واکنش کمک‌خلبان معروف به اظهارات وکیل هواپیمایی سپهران

امین امیرصادقی که چندی پیش به‌عنوان کمک‌خلبان در برنامه حالا خورشید حاضر شد و دست به افشاگری درباره پروازهای هواپیمایی سپهران زد، در گفت‌و‌گو با تسنیم و ارائه تصاویری از اسناد مثبته به اظهارات سمیرا کاشی وکیل این شرکت هواپیمایی پاسخ گفت

سازمان هواپیمایی: هواپیما مجاز است با ایرادی در محدوده کتابMEL پرواز کند/ گزارش ادعاهای خلبان سپهران آماده شد

معرفی هواپیمایی سپهران، کارآفرین تازه تأسیس صنعت هوانوردی

آگهی استخدام مهندس فنی و تعمیرات هواپیمایی سپهران