|

شرکت هواپیمایی کاسپین به عنوان یکی از اولین شرکتهای هواپیمایی خصوصی در صنعت حمل و نقل هوایی در سال  ۱۳۷۱ با همت جمعی از بزرگان این صنعت تاسیس گردید. این شرکت همواره با تلاش و فعالیت چشمگیر سعی در برقراری پروازهایی ایمن و راحت در مسیرهای مورد نیاز مسافران عزیز نموده و تمام همت خود را در راستای توسعه و نوسازی ناوگان و افزایش پروازها بکار گرفته است.
شرکت هواپیمایی کاسپین از معدود شرکتهای هواپیمایی میباشد که دارای امکاناتی نظیر رمپ ، پارکینگ ناوگان و آشیانه تعمیر و نگهداری هواپیماهای سنگین ، کیترینگ بوده و با به کارگیری پرسنل مجرب در تمام فصول سال با پروازهای متعدد و ایمن در مسیرهای داخلی و خارجی در خدمت مسافرین عزیز میباشد .
مدیریت جدید شرکت به منظور افزایش سطح ایمنی و رفاه مسافرین محترم سعی در تغییر و مدرن نمودن ناوگان شرکت نموده که در همین راستا به جز ۶ فروند هواپیمای ام دی و ۳ فروند هواپیمای بویینگ ۴۰۰-۷۳۷  نیز به ناوگان شرکت افزوده شده است.  
طی این سال‌ها با وجود تحریم و محدودیت‌های اعمال شده جهانی در عرصه حمل و نقل هوایی، استقبال و اطمینان شما عزیزان موجب شده تا بر آن شویم در راستای ارائه خدمات شایسته‌‌تر ، در پی گسترش ناوگان و جایگزینی هواپیماهای جدیدتر از نوع غربی باشیم تا انشاا... در آینده نزدیک بتوانیم به نحو مطلوب تری پاسخگوی نیاز هموطنان عزیزمان باشیم.

 

سوابق کاری

اخبار مرتبط