|

مقررات و آیین‌نامه‌ها

شرايط و الزامات استفاده از سايت پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی 

این وب سايت براى جمع آوري و اطلاع رساني مهمترين اخبار هوانوردی ، هوافضا، تحلیل ها و مقالات هوانوردی و ويدئو هواپیمایی و ... در فضاي مجازي به زبان فارسی و انگلیسی ايجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سايت مشروط به رعايت شرايط و الزامات ذيل و قوانين ذکر شده، مى‌باشد.

شما با ورود به سايت و مرور سايت، بدون هيچگونه محدوديت و شرطى "شرايط و الزامات" را پذيرفته و اقرار مى‌نماييد که هرگونه توافق ديگرى بين شما و سايت "پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی" در اين زمينه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با "شرايط والزامات" لازم است بلافاصله استفاده از اين سايت را متوقف نماييد.

 شرايط و الزامات
• با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت مميزی اطلاعات جمع آوری شده در سايت بکار رفته است، اما به هيچ وجه نميتوان دقت و صحت آنها را تضمين يا ادعا نمو‌د. بنابراين پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی هيچگونه تعهد و يا مسئوليتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوری شده از سايتها ، اشخاص و يا شرکت‌ها را به عهده نمیگيرد.


• استفاده ، مرور و جستجوی شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. سايت "کن نیوز" تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.


• اطلاعات موجود در سايت، از منابع رسمی و مورد تائيد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گردآوری میگردد و هيچ نوع رابطه‌ حقيقی و يا حقوقی با اين سايت ندارند. مسئوليت مستقيم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن مي‌باشد و صحت و سقم آن توسط سايت پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی ادعا و يا تضمين نمیشود.


• سايت پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی، جهت نمايش آگهی ها چه به صورت عادی و چه به صورت ويژه، قرارداد و يا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمیکند. مطالب مندرج در آگهی ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. در اين زمينه پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی، هيچ گونه مسوليتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سايت نمیپذيرد و اين سايت صرفاً نمايش دهنده مطالب درج شده توسط آگهی دهندگان میباشد.


• هرگونه پيام يا مطلبى از جمله اخبار ، آگهی، عکس، ويدئو و غير آن که به هر نحوی به "پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی" ارسال مى‌گردد، غيرمحرمانه و غيرقابل تملک تلقى خواهد شد. تمامی اطلاعات ارسال شده به "پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی" مى‌تواند توسط سايت و کاربران آن به هر منظورى و بصورت غير محدود برای باز توليد، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و يا ارسال و الصاق بکار رود.

• سايت "پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی" به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومی ، دولتی و نيمه دولتی وابسته نيست و بصورت خصوصی اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به "پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی" می باشد. 

 

• ارائه خدمات يا نرم افزار های رايگان باعث ايجاد حقی برای كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، سايت "پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی" می تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداری نمايد.

 

• اخبار، اسناد و مدارك موجود بر روی اين وبسايت ممكن است شامل اشكالات تحريری يا غيرعمدی باشد. اما ما اين حق را برای خود محفوظ ميداريم كه در هر زمان و در صورت صلاحديد خود ، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت هایی از سايت اقدام نماييم. سايت "پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی" ممكن است هر نوع تغييرات ديگر را كه لازم بداند در سايت و مواد اطلاعات ، محصولات ، برنامه ها ، خدمات و يا قيمت ها (در صورت موجود بودن) و اخباری كه در اين سايت شرح داده شده اند در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.

• هرگونه سوءاستفاده از نام وبسايت "پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی" و خدمات مرتبط ممنوع می باشد.

 

• قوانين جمهوری اسلامی ايران بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق نامه حاکم خواهند بود.

 

• چنانچه شما نگراني و يا نکته اي مبهم در اين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييد، و نياز به تماس با "پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی" در جهت توضيحات کامل تر و يا ايجاد شفافيت بيشتر می كنيد لطفاً به وسيله  "صفحه ارتباط با ما" با ما در تماس باشيد.

  
سايت "پایگاه خبری اخبار شبکه هوانوردی" مى تواند با بهروز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان اين "شرايط و الزامات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. شما مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى هستيد و بنابرين لازم است هر ازچندگاهی از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شويد.