|

تبلیغات

شرایط درج اگهی  (لطفا با دقت کامل مطالعه بفرمایید)

1- درصورتی که آگهی به خرید و فروش در رسانه شما منجر میشود، فرد باید دارای مجوزهای لازم کسب کار خود باشد و فعالیت کاملا قانونی داشته و تمام مسئولیت های حقیقی، حقوقی و یا صنفی اعم از انتشار، پیگیری ، ارایه، خرید یا فروش محصول و یا خدمت آن با اگهی دهنده می باشد.
2- در صورتی که آگهی شما به خرید مجازی از طریق کانال ما منجر میشود، هم باید تمام موارد بند یک را رعایت کرده و حتما بایستی مجوزهای مربوطه ( عکس از مجوز فروش و نماد اعتبار از دو زاویه، کارت ملی‌، شماره تلفن ثابت، همراه و آدرس مکان فروش) جهت فروش را ارائه دهید‌.
3-اگر تبلیغ شما معرفی کانال باشد، هیچ پستی از کانال نباید تصویر برهنه یا نیمه برهنه زنان و یا مردان خارجی یا تصویر بی حجاب از زنان و یا مردان ایرانی، افراد ممنوع التصویر  باشد و نباید صدای خواننده زن، مطالب افراد ضدانقلاب و یا مشرک وجود داشته باشد.
4- مطالب داخل کانال، سایت یا اپلیکیشن نباید خلاف قوانین جمهوری اسلامی، اخلاق، شرع و موازین اسلام باشد. افرادی که تبلیغ کانال(رسمی)، سایت(مجوزدار) یا اپلیکیشن(ثبت در اپ استور های رسمی) می کنند باید یک شماره تماس ثابت و همراه برای مواقع ضروری از خود ارایه دهند.
5- تا زمانی که آگهی  مورد نظر داخل کانال ما وجود دارد، آگهی دهنده نباید حتی یک مورد از موارد بالا تخطی کند، که فقط پس از یک بار تذکر برای رفع آن، اگر به هر دلیلی موارد سریعا برطرف نشود، آگهی از رسانه ما حذف شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد و از آن به عنوان خسارت به ما، بعنوان حق التزام و عدم رعایت قوانین ضبط خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراض یا شکایتی را نخواهد داشت که در غیر اینصورت هر گونه مسوولیت کیفری یا حقوقی با شخص خاطی می باشد.
6- رعایت فهرست مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی و اجرای تمام مفاد آن جز لاینفک انتشار آگهی‌است.
7- پیرو توافقات بالا که بصورت  تلگرامی و یا بصورت شفاهی صورت گرفته و بر اساس قوانین و نظامات عامه کشور و اصل آزادی قراردادی(ماده 10 قانون مدنی) قرارداد تلگرامی تبلیغات در رسانه ما منعقد می گردد و سفارش دهنده با رضایت تام و کامل و با اسقاط حق هر گونه اعتراض در هر مرجعی این قرارداد را منعقد می نماید.
8- آگهی دهنده محترم لطفاً پس از خوانش متن بالا و اطلاع از قوانین، مقررات، قیمت ها و میزان انتشار آگهی، نسبت به نوع نشر تبلیغ خود اطلاع کامل حاصل نموده و با شرط اینکه ما هیچ تضمینی نسبت به بازخورد آگهی منتشره نداریم و در لحظه ای که اگهی منتشر شود به هیچ عنوان تبلیغ کنسل نمی شود و هزینه عودت داده نخواهد شد، این متن را تایید فرمایید.

نکته: در صورتی که آگهی دهنده چند اگهی بطور همزمان سفارش داده باشد تایید این متن به منزله قبول تمامی شرایط برای همه آگهی هاست.

از اینکه با همراهی خود باعث بهبود فرآیند تبلیغات و اعتماد بیشتر مخاطبین میشوید از شما سپاسگزاریم.

لازم به‌ ذکر است:

تبلیغات مغایر با شئونات اسلامی, شرطبندی, سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی پذیرفته نمی شود.
عکس, ویدیو , گیف ارسالیتان باید دارای کیفیت بالای طراحی و در خور انتشار باشد.

مسئولیت کلیه کالاها و خدماتی که در قالب تبلیغات در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام و سایت كن نيوز قرار میگیرد بر عهده ارائه دهنده تبلیغات میباشد.
تنها تبليغات مرتبط با هوانوردى منتشر خواهد شد.

ابتدا بنر خود را براى بررسي و اطمينان از عدم مغايرت با مقررات كن نيوز به ادمين ارسال فرماييد. 

درصورت پذیرفتن شرایط یا برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه انجام تبلیغات در سایت کن‌ نیوز یا سایر صفحات مجازی ما، از راه‌های زیر اقدام نمایید:

phone-icon-256+98 - 937 376 3200

messenger@cannews_ads

 

لطفا توجه داشته باشید تمامى هزينه‌های دريافتى از تبليغات در جهت پيشرفت و بهبود مستمر كن نيوز صرف خواهد شد و اگر باعث آزردگی خوانندگان محترم میگردد، عذرخواهی ما را پذيرا باشيد.