|

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در پی شهادت رییس‌جمهور

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در پی شهادت رییس‌جمهور

معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی شهادت آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور، دکتر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه، آیت‌الله سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، مالک رحمتی استاندار آذربایجان‌شرقی و سایر همراهان ایشان را تسلیت گفت.

به گزارش کن نیوز ، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ متن پیام کاپیتان نخجوانی به این شرح است:

 

"من زندگی‌ام را مرهون امام رضا(ع) هستم." این جمله‌ای بود که رییس جمهور شهیدمان درباره نخستین سفر ریاست جمهوری‌اش به شهر مشهد مقدس بیان کرد. به راستی؛ چگونه زیست او که خادم‌الرضا بود و در شب ولادت هشتمین امام شیعیان همراه با یارانش صدیق خویش در حالی به ملکوت اعلی پیوست که در واپسین لحظات زندگی دنیایی نیز در راه خدمت‌رسانی به سرزمین ایران اسلامی تلاش می‌کرد.

 

اینجانب با کمال تاسف و تاثر شهادت حضرت آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور، دکتر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه، آیت‌الله سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و مالک رحمتی استاندار آذربایجان‌شرقی و سایر همراهان و کادر پرواز بالگرد سقوط‌ کرده را به مقام معظم رهبری، مردم مسلمان ایران، وزیر محترم راه و شهرسازی و تمامی همکارانم در ستاد و فرودگاه‌های کشور تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال خواستار علو درجات این شهدای بزرگوار و همنشینی آنان با امام رضا(ع) هستم.

 

همانگونه که مقام معظم رهبری دیروز در دیدار با سپاهیان فرمودند که "مردم نگران نباشند، هیچ خللی در کار کشور به‌وجود نمی‌آید" من و تمامی همکارانم در صنعت فرودگاهی با عزمی راسخ‌تر از پیش و در راستای پیمودن راه پربرکت این شهدای بزرگوار، گوش به فرمان ولی‌فقیه و نایب امام زمان(عج) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و در چارچوب اهداف وزارت راه و شهرسازی به تلاش‌هایمان برای خدمت‌رسانی صادقانه ادامه می‌دهیم."

 

 

منبع: روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران

ارسال نظر