|

احمد نیک‌نام مدیرکل مرکز کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران شد

احمد نیک‌نام مدیرکل مرکز کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران شد

عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: کنترلرهای مراقبت پرواز ایران، باوجود تحریم‌های ظالمانه دشمن و نیز حداقل امکانات جزو برترین‌های جهان هستند.

علی قاسم‌زاده در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل کنترل ترافیک هوایی، اظهار کرد: صنعت هوانوردی به‌عنوان یک صنعت بسیار مهم در تمام نقاط جهان شناخته شده و از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار است. بر همین اساس متخصصان ایرانی نیز در این حوزه باتوجه به امکانات موجود در دنیا زبانزد هستند.

 

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های امیرحسین صادقچه، مدیرکل سابق کنترل ترافیک هوایی گفت: صادقچه برای اعتلای صنعت هوانوردی تمام همت خود را به‌کار بست و اطمینان داریم از این پس نیز مدیرکل جدید با تمام قوا برای رشد و توسعه این حوزه تلاش خواهد کرد.

 

عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی تصریح کرد: بدون شک رفت و آمد مدیران در تمام مناصب مدیریتی امر طبیعی است و هرکس در سمت جدید باید برای جلب رضایت خداوند متعال و بالا نگاه داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران تلاش کند.

 

مدیرکل حوزه مدیرعامل، روابط‌عمومی و رسیدگی به شکایات شرکت فرودگاه‌ها نیز در این مراسم با اشاره به آیه‌ای از قرآن گفت: وقتی بدانیم که خدا برای ما کافی است و از راه‌های مختلف برای ما روزی می‌فرستند دیگر اسیر حواشی سازمانی و جاری در زندگی نمی‌شویم.

 

محمد یوسف ثقفی افزود: کار صادقانه برای خدا، لبخند از ته دل و آرامش روح را در پی دارد و چنین مدیری می‌تواند بدون ترس از تخریب‌ها به کار خود ادامه دهد.

 

انسان محور تمام امور است

 

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در این مراسم گفت: تمام حوزه‌های تخصصی و مدیریتی بر محور انسان و مدیریت منابع می‌چرخد و با استفاده بهینه از نیروهای متخصص می‌توان به اهداف مهم دست یافت.

 

محمد الهی‌نیا افزود: تمامی مدیران به‌خصوص مدیران هوانوردی، تا لحظه آخر مسئولیت بر عهد خود پایبند هستند و دلسوزانه برای رشد صنعت تلاش می‌کنند.

 

وی تصریح کرد: رویکرد مدیریت در صنعت هوانوردی به‌گونه‌ای است که افراد به‌صورت 24 ساعته پای‌کار هستند و به این نوع زندگی عادت کرده‌اند.

 

مسعود نیکبخت معاون سابق عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها که در این مراسم حاضر بود، گفت: عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها در تمامی حوزه‌ها، همواره بالاترین نمرات را از ایکائو دریافت کرده که این موضوع شایسته تحسین است.

 

مدیرکل سابق کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه‌ها با اشاره به لحظات دشوار و پر استرس حوزه کاری خود گفت: خوشبختانه در سه سال فعالیت بنده در این اداره کل شاهد هیچ‌گونه بحران خاصی نبوده‌ایم.

 

امیرحسین صادقچه افزود: در اداره‌کل کنترل ترافیک هوایی، فراز و نشیب و کمبودهایی به لحاظ تجهیزات وجود دارد اما تمامی متخصصان این حوزه، در قالب یه گروه همدل و متحد تلاش می‌کنند.

 

احمد نیک‌نام مدیرکل جدید کنترل ترافیک هوایی نیز در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطر تمام همکاران فقید این حوزه، گفت: در مراقبت پرواز به تنهایی نمی‌توان کاری را از پیش برد بلکه با کار گروهی می‌توانیم ضمن تغییر شرایط موجود برای پیشرفت این حوزه مهم در منطقه گام برداریم.

منبع: شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران

ارسال نظر