|

تجربه خلبانی در جنگ جهانی با یک بازی کامپیوتری

تجربه خلبانی در جنگ جهانی با یک بازی کامپیوتری

کارخانه هواپیماهای جنگی پنجمین پروژه رسمی استودیوی روسی Nuclear Games است که در قالب یک بازی دو بعدی و سرگرم کننده در سبک شبیه سازی هواپیماهای جنگی ساخته و عرضه شده است.

بازی های استودیوی Nuclear Games غالباً سبک و سیاقی مینیمالیستی دارند و اگرچه که بازی های متفاوت دیگری هم توسط این توسعه دهنده عرضه شده، اما در حال حاضر تمرکز اصلی این استودیو روی ساخت بازی هایی با محوریت جنگ است. بازی Warplane inc. War Simulator Warplanes WW2 Dogfight یکی از همین بازی هاست که در اوایل سال 2021 توسط این شرکت بازی سازی منتشر شد. بدون شک باید گفت که این بازی یکی از چالش برانگیزترین بازی های ساخته شده توسط این توسعه دهنده است.

در Warplane inc. War Simulator Warplanes WW2 Dogfight شما در نقش یک خلبان تازه کار هستید که کم کم به یکی از نیروهای بسیار حرفه ای و خلبانان خبره تبدیل می شود. اتفاقات بخش اصلی یا بخش مرحله ای بازی (کمپین) در حقیقت بازنگری کوتاهی از جریانات جنگ جهانی دوم است اما سازنده بازی گفته که شخصیت پردازی ها و داستان های این شخصیت ها ساختگی هستند. با این حال روند داستانی بازی در دوران جنگ جهانی دوم دنبال می شود و شما در این داستان در نقش یک خلبان جوان هستید که ابتدا برای آموزش خلبانی در نظر گرفته شده و باید مرحله ای را به شکل آزمایشی پشت سر بگذارد. در حقیقت باید گفت که این قسمت اولین مرحله از بازی است که اجتناب ناپذیر بوده و شما می بایست حتماً آن را پشت سر بگذارید و با چالش های اصلی بازی آشنا شوید. در این مرحله مأموریت هایی دارید که باید به درستی آنها را انجام دهید تا بتوانید این بخش را رد کنید. به جز بخش مرحله ای، بازی Warplane inc. War Simulator Warplanes WW2 Dogfight دارای قسمت های متفاوت دیگری مثل بخش تفننی و رکوردزنی نیز است. شما با انجام مراحل و نابود کردن دشمنان می توانید پول به دست بیاورید و برای خرید و ارتقاء هواپیماهای خود از این پول ها استفاده کنید. در بازی Warplane inc. War Simulator Warplanes WW2 Dogfight مهارت های بلند کردن هواپیما، تیک آف، فرود صحیح، پرواز در ارتفاع کم، شلیک و بمب اندازی و … شبیه سازی شده اند و در مجموع باید گفت که این بازی یک شبیه ساز نسبتاً دشوار است و برای افراد حرفه ای و آشنا به سبک های شبیه سازی هواپیمایی توصیه می شود.

منبع: اخرین خبر

ارسال نظر