|

پرواز پرسپولیس به عربستان لغو‌ شد

پرواز پرسپولیس به عربستان لغو‌ شد

در حالی که هماهنگی سفر پرسپولیس به ریاض با پرواز اختصاصی انجام شده بود، ناگهان عربستان اجازه فرود هواپیمای پرسپولیس را نداد.

در حالی که قرار بود بازیکنان پرسپولیس ساعت 10:30 با پرواز اختصاصی به پایتخت عربستان سفر کنند اما این اتفاق رخ نداد و پرواز به زمان دیگری موکول شد.

این در حالی است که هماهنگی برای پرواز پرسپولیس به ریاض انجام شده و ویزای تمام مسافران نیز به دست باشگاه پرسپولیس رسیده بود اما در نهایت شب گذشته دولت عربستان اعلام کرد که اجازه فرود به پرواز سرخ‌پوشان را نمی‌دهد.

باشگاه پرسپولیس زمان پرواز را 10:30 صبح تعیین کرده بود تا بازیکنان با شرایط استراحتی مطلوب به ریاض بروند و یک جلسه تمرینی را هم انجام بدهند اما حالا تمام برنامه این باشگاه به‌هم خورده است.

 آخرین اعلام، پرسپولیس امشب راهی ریاض خواهد شد و به این ترتیب باشگاه پرسپولیس به دنبال این است که یک جلسه تمرینی را عصر امروز برگزار کند.

نکته مهم اینکه پرسپولیس قصد داشت با پرواز اختصاصی و هواپیمای منقش به لوگوی این باشگاه راهی ریاض شود و حتی برنامه تمرینی و استقرار در هتل نیز برنامه‌ریزی شده بود اما در آخرین لحظه دولت عربستان اجازه فرود را نداد.

آخرین پرواز پرسپولیس به ریاض برای دیدار با الهلال بود که در آن زمان هم به دلیل عدم اجازه فرود، پرسپولیس با حدود یک روز تأخیر به عربستان رفت.

 

منبع: ورزش سه

ارسال نظر