|

آغاز به کار نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام

آغاز به کار نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام

حدود ۱۰۰ شرکت فعال حوزه هوانوردی در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام حضور دارند، در این نمایشگاه بخشی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صنعت هوانوردی به نمایش درآمده است‌.

مراسم افتتاحیه آغاز به کار این نمایشگاه در ساعت ۱۴ امروز شانزدهم اسفند ماه برگزار خواهد شد، این آیین با حضور دکتر فیروز آبادی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری،  زارع پور وزیر فناوری اطلاعات و فناوری ارتباطات،  بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، کاپیتان محمدی بخش رییس سازمان هواپیمایی کشوری، مجتبی عبداللهی استاندار البرز و  تنی چند از مقامات کشوری در سالن ترمینال فرودگاه بین المللی پیام برگزار می شود.

این رویدادملی در سه بخش نمایشگاهی، جانبی و نمایشی برگزار که انجام سقوط پرواز، پرش چتربازان از هواپیما و حرکات آکروباتیک هواپیماهای سبک از بخش‌های جذابی است که در بخش نمایشی، شاهد انجام آن خواهیم بود.

ارائه دستاوردهای فناورانه، پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه پهپادها، توسعه ناوگان هوایی و ارتباط بخش صنعت با شرکت‌های دانش‌بنیان از مهمترین اهداف برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام است،  در این نمایشگاه، خلبانان ایرانی با هواپیماهای سبک به اجرای حرکات نمایشی خواهند پرداخت.

پرواز جنگنده‌های نظامی ایران و به نمایش گذاشته شدن بیش از ۳۰ هواپیمای سبک و سنگین در بخش زمینی (استاتیک شو) را از دیگر برنامه‌های بخش نمایشی، نمایشگاه صنعت هوایی پیام است  همچنین در این نمایشگاه شاهد پرواز بالن‌های بزرگ خواهیم بود.

اجرای برنامه‌های جذاب برای بازدیدکنندگان این نمایشگاه، عنوان کرد: به همین منظور، سه فیلم سینمایی ایرانی و خارجی در حوزه هوانوردی در ایام برگزاری نمایشگاه صنعت هوایی پیام به نمایش درخواهدآمد.

نمایشگاه صنعت هوایی پیام از ۱۶ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ در فرودگاه بین‌المللی پیام از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برگزار خواهد شد، علاقمندان برای حضور و بازدید از این نمایشگاه می‌بایست با مراجعه به سایت www.payamairshow.com نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند

 

ارسال نظر