|

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان :راهبرد بزرگ اقتصاد مقاومتی را به عنوان یک استراتژی در اختیار داریم

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان :راهبرد بزرگ اقتصاد مقاومتی را به عنوان یک استراتژی در اختیار داریم
مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان با بیان اینکه راهبرد بزرگ اقتصاد مقاومتی را به عنوان یک استراتژی در کشور داریم گفت: اگر به این راهبرد توجه کنیم درک خواهیم کرد کسی که آن را تدوین کرده خوب می داند چه باید کرد و ما باید این راهبرد را به خوبی اجرایی کنیم.

به گزارش ایرنا، حمید عرب نژاد روز یکشنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان، گام دوم مثلث توسعه اقتصادی منطقه چهار شهرستان بافت (خبر) افزود: در هواپیمایی ماهان جرات کار بزرگ و جهادی کردن را از انقلاب و دوران دفاع مقدس فراگرفته ایم و معتقدیم باید حتما محیط زیست را حفظ کرده و گسترش دهیم. وی ادامه داد: در پروژه اکوتوریسم خبر بافت هیچکس مالک هیچ زمینی نخواهد شد زیرا زمین بیت المال است و ما به عنوان بهره بردار و با نظارت محیط زیست در این زمین اقدام به اجرای پروژه های مد نظر خواهیم کرد. وی تصریح کرد: باید کاری کنیم که در ابتدا مردم بومی، سپس مردم کشور و در ادامه مردم دنیا بتوانند از این ظرفیت ها استفاده کنند. وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از درآمدهای هواپیمایی از جا به جایی مسافران بین المللی حاصل می شود گفت: بازار بزرگی از شرق آسیا پیدا کرده ایم که در آن گردشگران برای بازدید از پارک های آفریقای جنوبی به این کشور سفر می کردند. وی عنوان کرد: در آفریقای جنوبی با یک ایرانی الاصل آشنا شدیم که در حوزه طبیعت گردی فعال بودند و پس از مشاهده پارک های آنها متوجه شدیم نمونه یکی از این پارک ها را در خبر داریم. وی تصریح کرد: در طرح های اجرا شده آنها به گونه ای اقدام شده که هر ۱۳ سال یکبار حیات وحش و پوشش گیاهی آن منطقه ۲ برابر شده بود و در ایران نیز این مهم باید تکرار شود.

ارسال نظر

 
 • حسین کامیابی
  پاسخ

  مدیر عامل محترم سلام.چرااجازه میدهیدبهای بلیط زابل که جز محرومترین نقاط ایران است (نه با نرخ رسمی)بابهای بیش ازنهصد هزارتومان توسط آژانسها فروخته شود.نگذاریداین امکان رفت وآمدازاین مردم محروم گرفته شود.منتظر اقدام عاجل وخیر خواهانه جنابعالی هستم.

 • ناشناس
  پاسخ

  به خاطر پول مردم ایران را بدبخت و بیچاره کردین ننگ بر شما

 • دادجو
  پاسخ

  خدا قوت دلاوران آسمان شیر مادر حلالتون الهی سلامت و تندرست باشید.

 • دادجو
  پاسخ

  خدا قوت دلاوران آسمان شیر مادر حلالتون الهی سلامت و تندرست باشید.