|

طی ابلاغی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران

مدیرکل جدید فرودگاه مشهد منصوب شد

مدیرکل جدید فرودگاه مشهد منصوب شد

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با انتصاب محمود امانی بنی مدیرکل جدید فرودگاه های استان خراسان رضوی بر برنامه‌ریزی برای انجام مطالعات کارشناسی در خصوص احداث فرودگاه جدید مشهد مقدس با هدف تبدیل آن به هاب هوایی گردشگری زیارتی در منطقه تاکید کرد.

طی ابلاغی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، محمود امانی بنی، به سمت مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی منصوب شد.

سیاوش امیرمکری با توجه به توان و تجربیات امانی بنی که پیش از این مدیرکل فرودگاه‌های هرمزگان بود، از وی خواسته است تا در زمینه استقرار سیستم مدیریت ایمنی و ارتقای سطح خدمات فرودگاهی و هوانوردی در جهت پاسداشت حقوق شهروندی مسافران و هماهنگی موثر با شرکت‎های هواپیمایی و نهادهای حفاظتی-امنیتی و دیگر مجموعه‎های مرتبط با خدمات فرودگاهی برنامه ریزی و اقدام کند.

امیرمکری از مدیرکل جدید فرودگاه های خراسان رضوی خواسته است که در زمینه توسعه کار تیمی، افزایش مهارت‎ها و بهبود شرایط کاری منابع انسانی متخصص، ضمن تاکید بر شناسایی و به کارگیری نیروهای مستعد و جوان با هدف همتاپروری و کادرسازی و نیز نگهداری اصولی زیرساخت‎های موجود و بهره‎برداری موثر و اقتصادی از ظرفیت‎های فرودگاهی، توسعه کسب و کارها و وصول به موقع درآمدها، کاهش هزینه‎ها، رعایت دقیق قوانین و مقررات و هماهنگی کامل با ستاد شرکت اقدام کند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران همچنین در این ابلاغ برتلاش و پیگیری مجدانه برای تملک اراضی لازم به منظور توسعه زیرساخت های موردنیاز بر اساس طرح جامع فرودگاه مشهد و فرودگاههای اقماری استان، برنامه ریزی لازم برای تصویب طرح های میان مدت و بلند مدت فرودگاه بینالمللی شهید هاشمی نژاد، برنامه ریزی لازم جهت انجام مطالعات کارشناسی در خصوص احداث فرودگاه جدید بینالمللی مشهد مقدس با هدف تبدیل آن به هاب هوایی گردشگری زیارتی در منطقه و تعامل موثر با واحدهای نظامی و انتظامی به گونهای که ضمن تسهیل ماموریت نیروهای فوق الذکر امکان گسترش فرودگاه و توسعه پروازهای مسافری و تجاری از مناطق مختلف میسر شود، تاکید شده است.

گفتنی است؛ پیش از این محمدباقر قاسم زاده عهده دار این سمت بود.

منبع: شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور

ارسال نظر

 
 • ناشناس
  پاسخ

  دلم بحال باربران فرودگاه میسوزد نه حقوقی نه بیمه ای واقعا مظلوم ان در فرودگاه ایکاش رسیدگی میشد

  • محمدحسین شکوریکلابی

   سلام از نظم و چینش فروشگاهی فرودگاه بسیار راضی وخوشنودم دستتان درد نکند فقط خواهشنا به این درخواست بنده که دعای خیری از مسافران را بدنبال دارد توجهات لازم را بفرمایین
   خواهشمند طبقه فوقانی فرودگاه که کریدور سوار شدن به ایر لاینها می‌باشد تمامی صندلی‌های انتظار فلزی است و مورد آزار مسافران منت گذاشته دستور فرمایین یک لایه چرم یا پارچه ویا رزین و..... که ابر داشته باشد برروی آنها تعبیه شود
   بسیار سپاسگزارم

 • ناشناس
  پاسخ

  سلام اگر برنامه ریزی درست انجام بشه بینالود موقعیت خوبی داره