|

فرود اضطراری پرواز ایران ایرتور در فرودگاه تبریز

فرود اضطراری پرواز ایران ایرتور در فرودگاه تبریز

هواپیمای مدل MD پرواز مسیر تبریز - مشهد متعلق به شرکت هواپیمایی ایران ایرتور به علت نقص فنی به فرودگاه تبریز بازگشت و فرود اضطراری کرد.

به گزارش کن نیوز؛ پرواز شماره ۹۵۱ شرکت هواپیمایی ایران ایرتور که ساعت ۱۴:۳۰ امروز چهارشنبه به مقصد مشهد فرودگاه تبریز را ترک کرد پس دقایقی و از فاصله ۶ مایلی، به علت نقص فنی مجدد به فرودگاه تبریز بازگشت.

براساس این گزارش، مسافرین پرواز در سلامت کامل هستند و اقدامات شرکت هواپیمایی برای جایگزینی پرواز در حال انجام است.

گفتنی است؛ پرواز تبریز - مشهد ۱۰۱ مسافر داشته است.

 امروز تمام ۱۲ پرواز ورودی و خروجی فرودگاه تبریز طبق برنامه انجام شده است و بارش برف در برنامه های آن خلل ایجاد نکرده است و این فرود اضطراری به علت نقص فنی بوده است.

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در شمال غرب شهرستان تبریز و در سال ۱۳۲۹ با ماموریت ارائه خدمات فرودگاهی، ناوبری و هوانوردی جهت پذیرش پروازهای داخلی و بین المللی به منظور حمل و نقل مسافر و بار طراحی و ساخته شده است و به دلیل واقع شدن در مرز و مسیرهای هوایی بین المللی در ارائه خدمات ناوبری، رادار و هوانوردی به پروازهای داخلی و بین المللی به خصوص پروازهای عبوری بین المللی (over fly) بیشتر از مبداء و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مقصد کشورهای آسیایی جنوب شرقی و آسیای میانه و بالعکس انجام می شود.

منبع: روابط عمومی اداره کل فرودگاه های آذربایجان شرقی

ارسال نظر