|

تولید بیش از ۸۸۲ قطعه بالگردی توسط هوانیروز ارتش

تولید بیش از ۸۸۲ قطعه بالگردی توسط هوانیروز ارتش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دانشمندان و کارکنان جوان با تلاش و مجاهدت خود بیش از ۸۸۲ قطعه بالگرد در داخل تولید می شود و ما یکی از بزرگترین ناوگان هوایی در منطقه را در اختیار داریم.

به گزارش کن نیوز؛ امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز (دوشنبه، ۱۸ تیرماه) در اولین کنگره بزرگداشت شهدای هوانیروز ارتش که در هتل پارسیان آزادی برگزار شد، با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) گفت: محرم ما را در ظاهر سیاه پوش می‌کند، اما، در اصل ما را با نور شهدا روشن می کند. درود می فرستیم به شهدای اسلام بویژه شهدای هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران. 
وی ادامه داد: شهدای هوانیروز با نقش افرینی خود اثری ماندگاری از شهامت، بی‌باکی، شجاعت و ایثار به‌جای گذاشتند و موجب افتخار و سربلندی ارتش و میهن اسلامی در سطح جهان شدند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز روز بزرگداشت شهدای هوانیروز و گرامی داشت خانواده‌های ایثارگر و مقتدر آن‌ها است که با نثار عزیزترین افراد خانواده خود سربلندی برای کشور به ارمغان آوردند. 
امیر حیدری، صراط مستقیم امت را پیامبران الهی و ائمه اطهار (علیهم‌السلام) دانست که راه حق و حقیقت را به ما نشان دادند و گفت: امروز رهبر معظم انقلاب نماد عینی صراط مستقیم امت اسلامی است.
وی ادامه داد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و ولایت فقیه نظام جمهوری اسلامی ایران حرف‌های بسیاری برای گفتن دارند و با قاطعیت می‌توان گفت هیچ تصمیمی در جهان بدون حضور ایران اسلامی گرفته نمی‌شود که این اقتدار نتیجه رهبری مقتدر و جان‌فشانی شهداء است. پس ما نیز باید با پیروی از ولایت فقیه این مسیر اقتدار را دنبال کنیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد:  اگر ناشکری کنیم این نورانیت و اقتدار کم می‌شود، اما، اگر با اقتدار در مسیر درست ولایت و شهدا قدم برداریم قطعاً پیروز و سربلند برای ما حاصل خواهد شد.
وی در ادامه، خانواده‌های شهدا را چشم‌وچراغ جامعه ما دانست و گفت: این خانواده‌های محترم شهدا بودن که با ایثار و نثار عزیزان خود استقلال برای کشور به ارمغان آوردند. 
امیر حیدری با بیان اینکه امروز به برکت شهداء تغییرات عمیق و شگرفی در هوانیروز شکل گرفته است، تأکید کرد: همه می‌دانند که یگان پروازی ارتباط تنگاتنگی با صنعت دارد و با تلاش و مجاهدت دانشمندان و کارکنان جوان بیش از ۸۸۲ قطعه بالگرد در داخل تولید می‌شود و ما یکی از بزرگ‌ترین ناوگان هوایی در منطقه را در اختیار داریم.
امیر حیدری در پایان با اشاره به خدمات گسترده هوانیروز همیشه قهرمان خاطرنشان کرد: با تجهیز بالگردها به دوربین‌های دید در شب در ۲۴ ساعت شبانه‌روز بالگردهای ما مشغول خدمت به مردم در عرصه‌های مختلف امداد و نجات هوایی و در سیل و زلزله و دیگر عرصه‌های هستند

 

منبع: راهبرد معاصر

ارسال نظر