|

تاکید وزیر راه و شهرسازی بر تکمیل پروژه‌های عمرانی فرودگاه مشهد

تاکید وزیر راه و شهرسازی بر تکمیل پروژه‌های عمرانی فرودگاه مشهد
وزیر راه و شهرسازی ضمن قدردانی از اقدامات توسعه‌ای و عمرانی فرودگاه مشهد، با‌ توجه‌‌ به حضور میلیونی مسافران داخلی و خارجی و زائران علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، بر تکمیل پروژه‌های عمرانی به ‌منظور‌ تسریع در خدمات‌رسانی به مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ مهرداد بذرپاش در بازدید از فرودگاه مشهد، نصب پل‌های‌ تلسکوپی (جت‌وی) را کمک به سرعت ‌بخشیدن در مسافرگیری دانست و اظهار کرد: استفاده از پل‌های تلسکوپی سبب افزایش ایمنی می‌شود.

وی همچنین با تاکید بر استفاده از پل‌های تلسکوپی به ‌منظور افزایش میزان بهره‌وری در فرودگاه‌های کشور افزود: افزایش تعداد این پل‌ها می‌تواند کمک بسزایی در افزایش خدمات فرودگاهی به مسافران داشته باشد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی نیز در حاشیه این‌ بازدید، گزارشی از روند پروژه‌های عمرانی و آمار مسافری فرودگاه مشهد به وزیر راه و شهرسازی ارائه کرد.

محمود امانی‌بنی ضمن ارائه توضیحاتی درباره تکمیل پروژه توسعه ترمینال و اپرون‌ فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد، به نصب آی‌.ال‌.اس (ILS) جدید این فرودگاه اشاره کرد‌ و آن را خدمتی جدید در راستای ارائه خدمات پروازی مطلوب تر به زائران رضوی دانست.

 

منبع: شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران

ارسال نظر