|

فرود یک هواپیما بعد از 37 سال، سفر در زمان یا بازی رسانه ای ؟؟

حجم ویدیو: 18.56M | مدت زمان ویدیو: 00:02:32

پرواز شماره 914 پن امریکن با 57 مسافر و 5 خدمه در سال 1955 از نیویورک پرواز کرد اما پس از 37 سال بجای مقصد اصلی خود میامی 1800 کیلومتر آن طرف تر در کاراکاس ونزویلا فرود آمد آن هم در سال 1992میلادی!!!!!

شواهد عینی و اسناد ضبط شده از صحبت های کنترلر برج مراقبت و خلبان دلیلی بر واقعیت این اتفاق است که در تمام روزنامه های آن زمان انتشار یافت.

در 9 سپتامبر 1990، یک هواپیمای مکدانل داگلاس بصورت ناگهانی بر روی فرودگاه کاراکاس پدیدار شد، رادار فرودگاه قابلیت شناسایی و ردیابی هواپیما را نداشت پس از ارتباط هواپیما و کنترلر برج مراقبت و بررسی اطلاعات و گزارش های قدیمی فرودگاه و مکاتبه با فرودگاه های نیویورک و میامی معلوم شد که هواپیما در تاریخ دوم جولای 1955 از نیویورک پرواز کرده است و در میانه راه ناپدید شده است.

به هواپیما اجازه فرود داده میشود، کارکنان فرودگاه برای بازدید هواپیما و مسافران به کنار هواپیما میروند اما خلبان هواپیما را جهت تیک آف حرکت میدهد اما بطور تصادفی یک تقویم مربوط به سال 1995 از دست خلبان به زمین می افتد.

هواپیما کجا رفته است ؟ هواپیما در این 37 سال کجا بوده ؟ آیا هواپیما هنوز هم بدون سوخت در حال حرکت است ؟ جواب این سوال ها هنوز به صورت یک معما باقی مانده است.

اما واقعیت چیست ؟ 

در سال های انتهایی دهه 90 میلادی خواندن مقالات و مطلب های مربوط به موجودات فرازمینی یا داستان های تخیلی ای که به واقعیت نزدیک بودند برای مردم جذابیت زیادی داشت از این رو مجلات و روزنامه ها برای افزایش مخاطب و به طبع فروش بیشتر اقدام به انتشار و درج چنین مطالبی می کردند که اغلب همراه با مصاحبه با افراد مختلف نیز بودند؛ اگر به اعداد و ارقام قسمت ابتدایی این یادداشت نگاه کنید در یک جا این اتفاق را به سال 1990 و در جایی دیگر به سال 1992 نسبت میدهند که این نیز میتواند دلیلی بر غیر واقعی بودن این اتفاق باشد.

اگر اطلاعات سوانح و حوادث مربوط به سال های 1955 و 1992 را بازبینی کنیم مطلبی مربوط به پرواز 914 هواپیمایی پن امریکن پیدا نخواهید کرد به نوعی میتوان گفت که چنین پروازی وجود نداشته است یا اگر هم وجود داشته دچار هیچ سانحه یا حادثه ای نشده است.

اما هنوز هم هستند کسانی که با جدیت این اتفاق را یک اتفاق واقعی میدانند و منتظر هستند که روزی راز این پرواز آشکار شود.

شما چطور فکر می کنید بازی رسانه ای برای افزایش فروش مجله و روزنامه یا واقعیتی که به آن توجه مناسبی نشده است ؟ 

منتظر دیدگاه شما در کامنت های اینستاگرام کن نیوز هستیم.

 

ارسال نظر

 
 • حمید
  پاسخ

  جالب بود مرسی

 • نیما
  پاسخ

  شما که کامت‌های انتقادی رو ثبت نمی کنین چه فایده

 • ناشناس
  پاسخ

  سرگرم شدیم oky

 • جلیل
  پاسخ

  واقیت نداره

 • SAEHL
  پاسخ

  سلام دوستان این داستان شاید حقیقت دارد ولی این همه سال کجا بود و نظر به دو تاریخ پرواز نگاه کنید شاید یک مستند باشد بدون سوخت کجا بوده آیا تحقیق دوست شرکت پن ام نشود که ای پرواز این همه سال کجا بوده