|

جزئیات ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی در فرودگاه امام

سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اعلام جزئیات جدیدی از طرح ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی در این فرودگاه گفت: با این اقدام علاوه بر اینکه به کسب و کارهای تاکسی‌های اینترنتی آسیبی نمی‌رسد بلکه امنیت سفر مسافران ارتقاء می‌یابد.

سعید چلندری، با اشاره به برنامه‌ریزی گسترده برای ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی در راستای خدمات‌رسانی به مردم اظهار کرد: در زمینه ساماندهی ترمینال مسافری فرودگاه امام مقرر شد تاکسی‌های اینترنتی از داخل پارکینگ شماره 3 نسبت به خدمات رسانی به مسافران اقدام کنند.

وی ادامه داد: این اقدام ضمن جلوگیری از ازدحام جمعیت مقابل ترمینال، محل مشخصی در پارکینگ شماره 3 برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

چلندری تاکید کرد: این برنامه باعث می‌شود از آسیب به کسب و کار تاکسی‌های اینترنتی که در فرودگاه مشغول به خدمات‌رسانی هستند جلوگیری شود، ضمن اینکه خدمات باکیفیت بهتر و ایمنی بالا به مسافران ارائه خواهد شد.

سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه تشخیص تاکسی‌های اینترنتی نیز مقدور نبوده و در صورت شکایت مسافران امکان پیگیری آن فراهم نبود، اظهار کرد: با این تفاسیر طرح مذکور به منظور ساماندهی مسافربرهای شخصی و تاکسی‌های اینترنتی با هدف حفظ و ارتقاء ایمنی سفر مسافران برنامه‌ریزی شده است.

چلندری بیان کرد: با اجرای این طرح امکان پیگیری شکایات مسافران از تاکسی‌های اینترنتی فراهم می‌شود و از فعالیت مسافربرهای شخصی که احراز هویت نشده‌اند جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

ارسال نظر