|

ترکیش ایرلاین منتخب شد

ترکیش ایرلاین منتخب شد

ترکیش ایرلاینز برنده جایزه بهترین طراحی هواپیمایی اروپا شد.

شرکت هواپیمایی ترکیه، ترکیش ایرلاینز به‌عنوان بهترین ایرلاین طراحی اروپا در سال ۲۰۲۲ اعلام شد.

دیزاین ایر (TheDesignAir)، این شرکت ترکی را به‌خاطر نقاط لمسی مانند سالن استراحت، مکان ورود، دفاتر بلیت، طراحی و محصولات در حین پرواز انتخاب کرد.

مدیر ارشد بازاریابی شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین گفت: «ما از ورودی تا باجه‌های پذیرش و سالن‌های استراحت در فرودگاه استانبول همچنین طراحی کابین و صندلی‌های جدید در هواپیما به دقت هویت برند ترکیش ایرلاینز را در هر نقطه لمسی تزریق می‌کنیم. ما تلاش می‌کنیم با مهمان‌نوازی سنتی خود و با ارائه خدماتی فراتر از انتظار مسافران، تجربه‌ پرواز با این ایرلاین را برای مسافران خود برجسته کنیم.»

دیزاین ایر گفت: «در زمانی که برخی از شرکت‌های هواپیمایی خدمات را کاهش داده‌اند ترکیه در تجربه مسافران، برند و خدمات مشتری به برتری خود ادامه داده  وسرمایه‌گذاری در پیشرفت‌ها آن در زمین و آسمان ادامه یافته است.»

استفاده از تصویر ثابت برند، پالت رنگ و زبان طراحی در تجربیات دیجیتالی و فیزیکی به ایجاد یک برند هواپیمایی قدرتمند کمک کرده است که همچنان در برابر همتایان اروپایی خود تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

ترکیش ایرلاینز امسال بار دیگر جایگاه خود را به عنوان یک شرکت هواپیمایی طراحی پیشرو در جهان تأیید کرد و بار دیگر منتخب منطقه اروپا شد.

ترکیش ایرلاینز که در سال ۱۹۳۳ با ناوگانی متشکل از پنج هواپیما تأسیس شد اکنون به ۳۴۲ نقطه در ۱۲۹ کشور جهان با ناوگانی متشکل از ۳۹۵ هواپیما پرواز می‌کند.

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر