|

مسافری که درب هواپیما را پیش از فرود گشود: حس خفگی داشتم و می‌خواستم سریع خارج شوم

مسافری که درب هواپیما را پیش از فرود گشود: حس خفگی داشتم و می‌خواستم سریع خارج شوم

مسافر یک پرواز شرکت هواپیمایی آسیانا که روز جمعه پیش از فرود در شهر دئگوی کره جنوبی درب هواپیما را باز کرده بود در توجیه این اقدام خود گفته است که احساس «خفگی» داشت و می‌خواست «سریع» از هواپیما خارج شود. او این توضیحات را به پلیس کره جنوبی ارائه کرده است. هویت این مسافر مرد که در نزدیکی درب هواپیما نشسته بود اعلام نشده است. وی اکنون از سوی پلیس کره جنوبی بازداشت شده است.

مسافر یک پرواز شرکت هواپیمایی آسیانا که روز جمعه پیش از فرود در شهر دئگوی کره جنوبی درب هواپیما را باز کرده بود در توجیه این اقدام خود گفته است که احساس «خفگی» داشت و می‌خواست «سریع» از هواپیما خارج شود

او این توضیحات را به پلیس کره جنوبی ارائه کرده است. هویت این مسافر مرد که در نزدیکی درب هواپیما نشسته بود اعلام نشده است. وی اکنون از سوی پلیس کره جنوبی بازداشت شده است. 

هواپیمای شرکت آسیانا هنگامی که این مسافر درب آن را باز کرد هنوز حدود ۲۰۰ متر با سطح زمین فاصله داشت. 


بنا به اعلام منابعی در پلیس کره جنوبی این مرد به ماموران گفته که «اخیرا استرس زیادی داشته زیرا کار خود را از دست داده است.»

او همچنین به ماموران گفته است که پرواز هوایپما «بیشتر از مدتی که باید طول می‌کشید طولانی شده بود».

این هواپیما نزدیک به ۲۰۰ مسافر داشت و در نهایت توانست در فرودگاه دئگو فرود بیاید. با این حال حدود ده نفر از مسافران پس از فرود به دلیل مشکلات تنفسی به بیمارستان منتقل شدند. 

مسافر دستگیر شده به دلیل نقض مقررات امنیت هوایی ممکن است به حداکثر ۱۰ سال زندان محکوم شود. 

تصاویری ویدئویی از داخل هواپیما در حالی که درب آن باز شده و باد به شدت به داخل هواپیما می‌وزد منتشر شده است.

 

منبع: انتخاب

ارسال نظر