|

پیگیری‌های مجدانه برای تاسیس شرکت هواپیمایی بومی در کردستان در دستور کار است

پیگیری‌های مجدانه برای تاسیس شرکت هواپیمایی بومی در کردستان در دستور کار است

استاندار کردستان افزایش پروازهای فرودگاه سنندج را از اولویت مهم استان کردستان ذکر کرد و گفت: پیگیری‌های مجدانه برای تاسیس شرکت هواپیمایی بومی در استان کردستان در دستور کار است.

اسماعیل زارعی‌کوشا امروز پنجشنبه به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی، در دیدار با تلاشگران این عرصه با اشاره به اینکه حمل و نقل هوایی لازمه توسعه اقتصادی و جذب سرمایه‌گذار است، اظهار کرد: نقش فرودگاه در توسعه فعالیت‌های اقتصادی و گردشگری در استان بسیار تاثیر گدار است.

وی افزو: تقویت و افزایش پروازهای فرودگاه سنندج اولویتی جدی در راستای دسترسی راحت و آسان شهروندان به حمل و نقل هوایی است.

استاندار کردستان، افزایش پروازهای فرودگاه سنندج را تکلیف خود دانست و بیان کرد: صنعت هوایی مزیت ویژه‌ای نسبت به سایر انواع وسایل حمل و نقل از لحاظ جابجایی سریع مسافر برای تمامی آحاد جامعه دارد.

وی ادامه داد: خوشبختانه کردستان جزو محدود استان‌هایی است که دو فرودگاه دارد و ما به دنبال استفاده حداکثری مردم عزیز و گردشگران از این ظرفیت هستیم. 

کوشا به پیگیری‌های مجدانه برای تاسیس شرکت هواپیمایی بومی استان کردستان اشاره کرد و یادآور شد: سرمایه‌گذار این حوزه به دنبال تامین نیازهای این امکان بسیار مهم برای استان است‌.

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر