|

کشف یک جسد در پرواز تهران - فرانکفورت

هواپیمایى لوفتهانزا اعلام کرد در فرودگاه فرانکفورت جسد یک مرد را در حین انجام عملیات تعمیر و نگهداری بر روی یک هواپیما کشف کرده است.

این هواپیما از تهران آمده و صبح ساعت ٥:٣٠ به فرانکفورت رسیده بود.

پلیس هویت جسد را اعلام نکرده است.

#تکمیلی

جزئیات ادعای هواپیمایی لوفتهانزا درباره کشف جسد در پرواز تهران- فرانکفورت

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی: از عصر روز گذشته شرکت هواپیمایی لوفتهانزا با ادعای کشف جسد در پرواز تهران- فرانکفورت، پروازها به تهران را لغو کرده است.

هیچ گونه اطلاعاتی از جسد کشف شده توسط لوفتهانزا به ما ارسال نشده تا بتوانیم موضوع را تایید و بررسی کنیم. بر این اساس موضوع‌ مطرح شده تا زمان درخواست مکتوب شرکت هواپیمایی لوفتهانزا قابل بررسی نیست.

منتظر ارسال اطلاعات و درخواست رسمی لوفت‌هانزا برای بررسی موضوع کشف جسد در هواپیمای تهران فرانکفورت هستیم.

پرواز شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در مسیر تهران-فرانکفورت امروز جمعه (۶ آبان) و با اعلام این شرکت هواپیمایی به مسافران از مبدا فرودگاه امام خمینی(ره) لغو شد.

واکنش وزارت امور خارجه در مورد کشف یک جسد در پرواز تهران-فرانکفورت

روابط عمومی وزارت امور خارجه: در مورد کشف یک جسد در پرواز روز پنجشنبه خطوط هوایی لوفتهانزا در مسیر تهران- فرانکفورت، از روز گذشته و اولین دقایق وزارت امور خارجه در جریان موضوع قرار گرفته است.

موضوع از طریق برقراری تماس کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت و سفارت کشورمان در برلین با مقامهای آلمانی ذیربط در این خصوص، در دست پیگیری بوده، ولیکن تا کنون اطلاعات مستندی از طرف آلمانی دریافت نشده است.

در صورت کسب اطلاعات بیشتر، مراتب مورد اطلاع رسانی قرار خواهد گرفت.

 

 

ارسال نظر