|

ژاپن برای حمل و نقل در اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا از تاکسی پرنده استفاده می‌کند

ژاپن برای حمل و نقل در اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا از تاکسی پرنده استفاده می‌کند

اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا در ژاپن یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت و فناوری جهان به شمار می‌آید. بر اساس پیش‌بینی‌ها میلیون‌ها نفر از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد. این نمایشگاه به مدت ۶ ماه از ماه مه تا نوامبر ۲۰۲۵ دایر خواهد بود. صنعت هوانوردی ژاپن می‌خواهد در این نمایشگاه از تاکسی پرنده رونمایی کند.

 اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا در ژاپن یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت و فناوری در جهان به شمار می‌آید. ژاپنی‌ها می‌خواهند در این نمایشگاه از تاکسی‌پرنده برای برخی جابه‌جایی‌ها استفاده کنند.

اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا در ژاپن یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت و فناوری جهان به شمار می‌آید. بر اساس پیش‌بینی‌ها میلیون‌ها نفر از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد. این نمایشگاه به مدت ۶ ماه از ماه مه تا نوامبر ۲۰۲۵ دایر خواهد بود.

صنعت هوانوردی ژاپن می‌خواهد در این نمایشگاه از تاکسی پرنده رونمایی کند. به همین خاطر در مراحل آماده‌سازی برنامه‌های برگزاری این اکسپو با تاکسی‌پرنده یک پرواز آزمایشی طراحی شده است. به همین منظور یک تاکسی پرنده در نزدیکی سایت اکسپو ۲۰۲۵ اوزاکا آزمایش شد. 

تاکسی پرنده ساخت آلمان 

ژاپن برای انجام این پرواز آزمایشی از یک تاکسی پرنده ساخت آلمان استفاده کرد. این پروژه توسط وزارت صنعت و خطوط هوایی ژاپن حمایت می‌شود. 

 

مقامات این وزارتخانه اعلام کرده‌اند که می‌خواهند از یک وسیله نقلیه متفاوت برای خدمات حمل و نقل در این نمایشگاه استفاده کنند.

استانداردهای ایمنی در استفاده از تاکسی‌های پرنده همچنان از نکات مورد بحث است و چالشی کلیدی برای شروع چنین خدماتی به شمار می‌آیند.

منبع: انتخاب

ارسال نظر