|

احداث بیمارستان فوق تخصصی در فرودگاه بین‌المللی پیام

احداث بیمارستان فوق تخصصی در فرودگاه بین‌المللی پیام

قرار داد ساخت بیمارستان فوق تخصصی و مجموعه واحدهای اقامتی ، پذیرایی و تجاری در قالب شهرک سبز در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام مستقر در استان البرز منعقد شد.

به گزارش کن نیوز؛ این قرارداد با هدف استقرار مجموعه ای از واحدهای درمانی ، صنعتی، صنفی(توزیعی و خدماتی)، دارای فعالیت های اقتصادی، تولیدی، فرهنگی، آموزشی، خدماتی و سایر فعالیت ها مطابق با سیاست ها و مقررات مناطق ویژه اقتصادی و در چارچوب طرح جامع و کالبدی مصوب منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و با رعایت ماده(۲۲) قانون تشکیل و اداره مناطق ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۸۴ و سایر مقررات جاری کشور، فی مابین شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات پیام و شرکت اتحادیه تعاونی های عمرانی شهرستان تهران، منعقد شده است.

احداث واحدهای اقامتی موقت و اقتصادی هوشمند در قالب شهرک سبز به همراه مجموعه‌های تجاری، خدماتی و فضای عمومی با اولویت انتفاع کارگران و کارکنان شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام از مهمترین مفاد این قرارداد است.

احداث و بهره‌برداری هتل، اقامتگاه، بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی، درمانگاه و ساختمان اداری از مفاد قراردادهای بین این منطقه و اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهرستان تهران است.

اکنون حدود ۳۰۰ واحد تولیدی و صنعتی با محوریت دانش بنیان ها در کنار فرودگاه بین المللی پیام فعالیت دارند.

 

 

منبع: روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام

ارسال نظر