|

پای شرکت هواپیمایی العراقیه به فرودگاه رشت باز شد

پای شرکت هواپیمایی العراقیه به فرودگاه رشت باز شد

مدیر کل فرودگاه گیلان از برقراری مسیر جدید پروازی بین رشت و بغداد خبر داد.

به گزارش کن نیوز؛ سید محسن میر حسینی مدیر کل فرودگاه سردار جنگل رشت از برقراری مسیر جدید پروازی بغداد_ رشت_ بغداد خبر داد و گفت: پرواز مسیر رشت_بغداد از ۱۱ خرداد ماه توسط شرکت هواپیمایی العراقیه برقرار می گردد.

مدیر کل فرودگاه گیلان با اشاره به اینکه این فرودگاه از امکانات و استاندارهای لازم برای برقراری پروازهای بین المللی برخوردار است افزود: در سالهای قبل نیز از فرودگاه سردار جنگل گیلان به فرودگاه بغداد پروازهایی توسط ایرلاین های داخلی انجام می شد که این بار توسط شرکت هواپیمایی خارجی مذکور، پرواز در این مسیر از سر گرفته شد.

میرحسینی با بیان ظرفیتهای فراوان گردشگری و اقتصادی استان گیلان، افزود: همچنین تقاضای برقراری پرواز در چند مسیر جدید خارجی از جمله بصره به فرودگاه سردار جنگل گیلان رسیده که پس از اخذ مجوزهای لازم در آینده نزدیک به آگاهی مردم شریف استان خواهد رسید.

شایان ذکر است در حال حاضر از فرودگاه رشت به مقاصد تهران، شیراز، کیش، بندرعباس، عسلویه، اهواز، اصفهان، مشهد مقدس و نجف اشرف پرواز انجام می گردد و پرواز مسیر بغداد نیز در روزهای جمعه هر هفته به لیست برنامه های هفتگی این فرودگاه اضافه شده است.

منبع: روابط عمومی فرودگاه استان گیلان

ارسال نظر