|

 وزیر راه: فروش چارتری بلیت اربعین ممنوع است

رستم قاسمی در نشست کمیته حمل و نقل ستاد اربعین گفت: امسال قیمت‌های بلیت هواپیما تغییر نداشت، سال گذشته وضعیت نامساعدی در سفر اربعین وجود داشت برخی‌ها بدون بلیت یا با قیمت‌های گزاف ازطریق دلال‌ها یا چاتر کننده اقدام به تهیه بلیت کرده بودند.

محمد جاوید _کن نیوز : وی افزود: امسال با تمام فشارهایی که وجود داشت قیمتهای بلیت هواپیما را تغییر ندادیم و سال گذشته وضعیت نامساعدی در سفر اربعین وجود داشت و برخی ها بدون بلیت یا با قیمتهای گزاف از طریق دلال ها یا چاتر کننده اقدام به تهیه بلیت کرده بودند اما امسال این وضعیت ایجاد نخواهد شد حتی اگر مسافران هوایی از ۶۰ هزار نفر به ۴۰ هزار نفر کاهش یابند 

قاسمی افزود: برای جلوگیری از نابسامانی ها بخشنامه ای صادر می کنیم و اگر لازم باشد خودم همه کارهایم را رها کنم در فرودگاه حضور می یابم و اجازه افزایش قیمت بلیت را نمی دهم .

در ادامه سرپرست فرودگاه امام خمینی نیز گفت: سال گذشته به دلایل مختلف دچار مشکل شدیم اما در سفر حج تجربه خوبی کسب کردیم و پیش بینی می کنیم حدود ۶۰ هزار نفر مسافر از فرودگاه امام عازم نجف شوند.

سعید چلندری افزود: درخواست میکنیم سهمیه پروازهای خارجی توان ناوگان و اختلاف قیمت میان پروازهای خارجی و داخلی مشخص شود چون مشکلی که سال گذشته وجود داشت فروش بلیت چارتری بود و امسال تدابیری اتخاذ شده که افراد بدون بلیت داخل فرودگاه نشوند.

 

ارسال نظر