|

پرواز‌های فرودگاه تل‌آویو لغو شدند

پرواز‌های فرودگاه تل‌آویو لغو شدند

وب‌سایت Secret Flights که پرواز‌ها را ردیابی می‌کند، نشان داد که از زمان آغاز جنگ به‌طور متوسط ۸۰ درصد در فرودگاه بین‌المللی بن گوریون در تل‌آویو اسرائیل کاهش یافته است.

 گزارش وب‌سایت Secret Flights که پرواز‌ها را ردیابی می‌کند، نشان داد که از زمان آغاز جنگ به‌طور متوسط ۸۰ درصد در فرودگاه بین‌المللی بن گوریون در تل‌آویو اسرائیل کاهش یافته است.

 

این وب‌سایت اعلام کرد که به‌طور متوسط روزانه ۱۰۰ پرواز در فرودگاه بن گوریون در طول جنگ انجام می‌شود، در حالی که در دوره قبل از جنگ ۵۰۰ پرواز معمولی بود.

 

بیشتر ترافیک هوایی فعلی مربوط به سه حامل اسرائیلی العال، آرکیا و اسرائیل است و اکثر ایرلاین‌های خارجی به دلیل جنگ غزه و افزایش شدید حق بیمه خطوط هوایی پرواز‌های خود را لغو کرده‌اند.

 

این سه شرکت هواپیمایی اسرائیلی می‌توانند به پرواز خود ادامه دهند، زیرا توسط شرکت بیمه دولتی اینبال که دارای ضمانت‌نامه دولتی است، بیمه شده‌اند.

 

اما خطوط هوایی اسرائیل به همه مقاصد پرواز نمی‌کنند، زیرا العال همه پرواز‌های خود به دوبلین، مارسی، استانبول، شرم‌الشیخ و توکیو را به گفته «Secret Flights» متوقف کرده است.

 

همچنین، برخی از خطوط هوایی خارجی، از جمله خطوط هوایی اتحاد، فلای دبی و پرنده آبی (لارناکا و آتن) همچنان به پرواز‌های خود در فرودگاه بن گوریون ادامه می‌دهند، اما آن‌ها منظم نیستند.

منبع: آنا پرس

ارسال نظر