|

استقبال نخبگان و متخصصان صنعت هوانوردی از حضور بذرپاش در وزارت راه

بذرپاش می‌تواند صنعت هوانوردی را متحول کند

بذرپاش می‌تواند صنعت هوانوردی را متحول کند

وزارت راه و شهرسازی یکی از مهمترین وزارتخانه های دولت به حساب می‌آید که مستقیما بر وضعیت راحتی و رضایت مردم اثر گذار است، حضور یک وزیر جوان با تجربه های مختلف کمک شایانی به پیشبرد اهداف این وزارتخانه خواهد کرد.

با توجه به اینکه رئیس جمهور مهرداد بذرپاش را برای وزارت راه و شهرسازی به مجلس معرفی کرده با تعدادی از کارشناسان صنعت در خصوص حضور او در این جایگاه صحبت کردیم.

مهندس حسین منتظری‌ فر از مدرسین و کارشناسان صنعت هوانوردی در خصوص این انتخاب گفت: وزارت راه و شهرسازی با توجه به گستردگی و پیچیدگی خاص آن نیازمند یک مدیر و مدبر جوان و خوش فکر است که بتواند با استفاده از تجربیات و ارتباطات موثر خوب خود و استفاده از مشاوران کارآمد و حرفه‌ای؛ صنعت هوانوردی را متحول کند.

منتظری فر در خصوص وضعیت صنعت هوانوردی افزود: ارزش امام زاده را متولی آن حفظ می‌کند که سازمان هواپیمایی کشوری نیز متولی صنعت هوانوردی کشور است و وزیر محترم میبایست از با حمایت آن را تقویت نماید و در اولویت معظات شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی به عنوان شرکت حامل پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران رفع شود تا وضعیت صنعت رو به تعالی باشد.

مقررات زدایی، خرید تجهیزات نوین فرودگاهی و توسعه ناوگان هوایی به شکل صحیح و با برنامه با همفکری کمیته‌ای متشکل از پیشکسوتان، اندیشمندان و خبرگان خوش نام صنعت هوانوردی که به نوعی اتاق فکر و اندیشکده صنعت ما باشند نیز دیگر موضوع مورد اشاره این کارشناس صنعت هوانوردی بود که باید مورد توجه خاص وزیر قرار بگیرد.

وی در انتها برای آقای مهندس بذرپاش آرزوی توفیق کرد.

سعید جابریان از متخصصان فنی صنعت هوانوردی در خصوص معرفی بذرپاش برای وزارت راه و شهرسازی گفت: من از چندین فرد مورد اعتماد در خصوص ایشان سوال کردم همگی بر مدیریت و پشتکار او گواه دادند و به نظرم او می‌تواند صنعت ما را به نحوی که شایسته آن است متحول کند و انشاالله که با حضور آقای بذرپاش در وزارت راه و شهرسازی شاهد دوران طلایی این وزارت خانه و خصوصا صنعت هوانوردی دردمند کشورمان باشیم.

جابریان در ادامه افزود، آقای بذرپاش تجربه‌های مختلفی را دارد که این تجارب گوناگون در وزارتخانه‌ای مثل وزارت راه و شهرسازی که از نظر انواع اهداف و برنامه‌ها گستردگی بالایی را دارد کمک حال او خواهد بود.

این فعال صنعت هوانوردی استفاده از نظرات خبرگان صنعت هوانوردی و استفاده از مشاوران با درایت را کلید موفقیت بذرپاش در صنعت هوانوردی دانست.

کاپیتان موسی پورمناف از پیشکسوتان صنعت هوانوردی نیز در گفتگو با خبرنگار کن نیوز گفت: انتخاب بذرپاش که از جوانان با تجربه کشور در عرصه‌های مختلف است به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم که او در این سمت موفق باشد و با نگاه خاص به صنعت هوانوردی کشور که متاسفانه در حال حاضر وضعیت مطلوبی ندارد تحول آفرین باشد.

ارسال نظر